Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Znovuzrození hrdinů DC slaví Vánoce

Anotace

Nejvyšší čas ozdobit vánoční stromeček sbírkou svátečně laděných příběhů největších hrdinů světa Znovuzrození hrdinů DC! 
Harley Quinn dává vánoční náladě zcela nový rozměr a uvádí zasněžené povídky o Supermanovi, Wonder Woman, Batmanovi, Green Lanternovi, Flashovi a dalších hrdinech – včetně Detektiva Šimpyho a Johna Constantina! Nakonec však Harley přece jen převezme hlavní roli: ve vlastním příběhu, kde musí churavějícího Santa Clausovi vrátit k jeho vánočním povinnostem a zjistí přitom, že Santa nemá pražádný zájem o další jízdu na saních tažených soby! 
Dočtete se též, jak se slaví vánoční svátky v Gothamu – vypráví o tom příběhy o Temném rytířovi, mezi nimiž nechybí ani dobrodružství „Pašák“ („Good Boy“ od scenáristy Toma Kinga a výtvarníka Davida Finche), které získalo Eisnerovu cenu – a představuje nové pojetí Batmanova nejlepšího přítele!
Speciálu Znovuzrození hrdinů DC slaví vánoce propůjčili svůj hvězdný talent Scott Snyder, Jimmy Palmiotti, Amanda Connerová, Paul Dini, Neal Adams, Gene Luen Yang, Steve Orlando, Joseph Michael Linsner, Jan Churchill, Andrea Muttiová a mnoho dalších.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075952813
Autor
Jimmy Palmiotti , Amanda Connerová , Scott Snyder
Kód zboží
185695
Počet stránek
160
Rozměry
10 x 168 x 258
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
BB/art s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč