Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Ztracený dopis

Anotace

Poutavý román o lásce, kterou nezničily ani kruté rány osudu.
Rakousko 1938: Kristoff je mladý učeň u židovského rytce známek Fredericka. Když jeho mistr zmizí během Křišťálové noci, Kristoff pokračuje v jeho práci. Dělá rytiny pro nenáviděné Němce a zároveň spolupracuje s Elenou, Frederickovou dcerou a členkou rakouského odboje. Pomáhá falšovat doklady a posílat tajné zprávy. Temperamentní Elena ho okouzlí a zamiluje se do ní. Kristoff musí najít způsob, jak je oba zachránit.
Los Angeles 1989: Katie Nelsonová prochází rozvodem a pokouší se s tím vyrovnat. Otec, kterého nedávno musela přestěhovat do sanatoria pro nemocné Alzheimerovou chorobou jí zanechal sbírku známek. Donese jí k posouzení znalci Benjaminovi, který v ní najde neobvyklou rakouskou známku z období druhé světové války nalepenou na milostném dopise. Vydají se spolu po stopách příběhu vášnivé lásky, který má nakonec zcela neočekávané rozuzlení.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Spisovatelka Jillian Cantorová vyrůstala na předměstí Filadelfie. Vystudovala angličtinu na univerzitách v Pensylvánii a v Arizoně. Je autorkou několika románů pro mládež i pro dospělé, které byly oceněny nejrůznějšími cenami. Román Margot se v roce 2013 dostal na seznam knih Library Reads a měl kladné ohlasy i v mnoha literárních časopisech, mimo jiné v Oprah Magazine, People, Ladies Home Journal a Time.com. Její poslední kniha pro mládež Searching for Sky (Bloomsbury US & UK a Scholastic Book Club) byla nominována v roce 2015 ve Velké Británii na Carnegieho medaili. Jillianin nejnovější historický román pro dospělé Ztracený dopis, vyšel ve vydavatelství Riverhead/Penguin. Jillian momentálně žije s manželem a dvěma syny v Arizoně.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075460943
Autor
Jillian Cantorová
Kód zboží
182413
Počet stránek
304
Rozměry
29 x 148 x 216
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč