Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Fízl

Anotace

Příběh, s hlavním hrdinou Axelem Steenem, volně navazuje na dvě předchozí (Neklid, Sbohem ptáčku). Kariéra vyšetřovatele Axela se hroutí a on se stále více propadá do závislosti na drogách. Jeho neutěšené situace využije nadřízený, který ho v přísném utajení zapojí do vyšetřování organizovaného zločinu souvisejícího s prodejem drog. Axel se zaplete s kodaňským bossem Moussou a v ohrožení je nucen spáchat i trestné činy. Zároveň je Moussa až příliš dobře informován o tom, co podnikají policejní složky, a to pro Axela představuje velké riziko. Unese Axel tíhu svého úkolu nebo zvolí zdánlivě jednodušší cestu drogového opojení?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jesper Stein (*1965) je dánský novinář a spisovatel. Studoval žurnalistiku. Jako novinář se zaměřoval na práci policie, na resort spravedlnosti a literaturu. Svou kariéru spisovatele nastartoval knihou Lovím bestii a chytím člověka.  V roce 2012 se Steini pustil do žánru beletrie detektivkou Neklid , která rychle sklidila úspěch a získala cenu Akademie detektivní literatury. Je to zároveň první kniha ze série, která pokračuje titulem Sbohem ptáčku a je zakončená knihou Fízl.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072439096
Autor
Jesper Stein
Kód zboží
179273
Počet stránek
336
Rozměry
210 x 149 x 35
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let