Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Pátračka Gilda a Duchova sonáta

Anotace

Nové dobrodružství pátračky Gildy.
Gilda se tentokrát vydává přes oceán – do Anglie! A rovnou do Oxfordu!
Její nejlepší kamarádka Wendy tam jede na Mezinárodní soutěž mladých klavírních virtuosů. A to si Gilda rozhodně nemůže nechat ujít. Kromě nevlídného anglického počasí a zvláštního přízvuku se musí potýkat i s duchem, který, jak se zdá, pronásleduje Wendy a podstrkuje všem soutěžícím zlověstné tarotové karty. A aby toho nebylo málo, navíc se Gilda zamiluje… Ale to by nebyla ona, aby si nakonec se vším neporadila!
Prožijte s Gildou i další dobrodružství!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jennifer Allison (*1966, Saline, Michigan, USA) vystudovala univerzitu. Získala stipendium pro studium hudby, ale stále víc se zajímala o literaturu a tvůrčí psaní a nakonec získala titul MFA (Master of Fine Arts). Prošla různými profesemi – hrála na piano v baru, pracovala jako dělnice u pásu v General Motors, byla servírkou i učitelkou –, které jí poskytly inspiraci a nápady pro postavy a příběhy.
Debutovala v roce 2005, tenkrát žila v San Francisku v Kalifornii, dnes žije s manželem a jejich třemi dětmi v Marylandu poblíž Washingtonu, D. C.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788000039046
Autor
Jennifer Allisonová
Kód zboží
179659
Počet stránek
328
Rozměry
206 x 138 x 28
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2015
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let