Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Skandální komtesa: Říkali jí Tygřice z Forli

Cena 99
Není dostupné
Anotace

Historický román z renesanční Itálie. Válka, intriky, pletichy - milánská komtesa musí použít všechny prostředky v boji s mocným rodem Borgiů.
Caterina Sforza, dcera milánského vévody, působí rozruch, protože se chová jako muž: tráví život na bojištích a oddává se milostným pletkám. A své síly musí soustředit zejména na spory s nepřemožitelnými nepřáteli z rodu Borgiů. Po jejím boku naštěstí stojí věrná dvorní dáma Dea, které ovšem karty prozradí znepokojivé poselství. Budou mít obě sílu čelit svému osudu?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeanne Kalogridis se narodila na Floridě roku 1954 a už od dětství ji mimořádně lákaly knížky. Zájem o jazyky ji přivedl ke studiu ruštiny. Po ukončení studií lingvistiky působila ve Washingtonu jako učitelka angličtiny pro cizince. Tuto profesi po osmi letech vyměnila za literární dráhu. Je vdaná, žije spolu s manželem a dvěma zbožňovanými labradory na Západním pobřeží USA. Živě se zajímá o jógu a budhismus, zabývá se také pachworkem a je vášnivou čtenářkou všeho, co bylo zatím vydáno.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075439895
Autor
Jeanne Kalogridis
Kód zboží
181895
Počet stránek
406
Rozměry
35 x 135 x 207
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let