Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Evangelium pekla

Anotace

Strhující francouzský thriller, který hned tak nedložíte. Redaktor amerického deníku Seth Ballaham se dozví, že je jeden z jeho kolegů uvězněn v Severní Koreji. Nikoho to ale nezajímá, a tak se ho rozhodne zachránit sám. Když dorazí do přísně střeženého Pchjongjangu, kde se ho ujme spolupracovnice nevládní organizace, dozví se o nálezu několika zmrzačených těl. Vyšetřováním je pověřen poručík Paik Dong-Soo, elitní severokorejský voják. Co objeví na konci děsivé cesty plné teroru?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jean-Luc Bizien se narodil v Kambodži a v dětství dlouho cestoval s rodiči, pak se přestěhoval do Normandie, kde studoval angličtinu a nakonec zakotvil v Paříži. Patnáct let pracoval jako speciální pedagog, než se v roce 1998 začal plně věnovat psaní. V roce 1995 mu vyšla první dětská knížka. Na kontě má také sci-fi trilogii pro mládež Les Empereurs-Mages a především nespočet historických thrillerů a dobrodružných/historických románů. Za svou tvorbu získal mnohá ocenění, například Prix du roman d’aventures, kterou uděluje knihovna Champs-Élysées, nebo cenu Lion noir. Za svůj život napsal desítky titulů. Jak ale sám říká, jeho nejlepším dílem jsou jeho synové, Adriel a Elric.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075970763
Autor
Jean-Luc Bizien
Kód zboží
174294
Počet stránek
480
Rozměry
210 x 151 x 44
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY