Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Bretaňské poměry: Případ pro komisaře Dupina

Anotace

Neodolatelný kriminální román z letní Bretaně. První případ pro komisaře Dupina, milovníka tučňáků a kofeinu, rodilého Pařížana za trest přeloženého do Bretaně – na konec světa. 
Jednoho horkého červencového rána dojde v pitoreskní rybářské vesnici Pont Aven k záhadné vraždě. Pierre-Louis Pennec, stařičký majitel legendárního hotelu Central, v němž bydlela řada slavných umělců včetně Paula Gauguina, byl zavražděn několika bodnými ranami. 
Kdo měl spadeno na 91letého starce a proč? Jaké události bezprostředně předcházely tomuto zdánlivě absurdnímu zločinu? 
Případu se ujímá komisař Georges Dupin a bretaňské letní idylce odhaluje nečekané propasti…
Poutavý kriminální tomán okořeněný jemným humorem je tak působivý, že čtenář dostane chuť sám se projít malebnými uličkami rybářské vesnice a dýchat slaný mořský vzduch, který sem vane od Atlantiku.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jean-Luc Bannalec (*1967), pod tímto francouzským pseudonymem se v pravdě ukrývá německý autor detektivních románů Jörg Bong. Jeho otec je Bretonec a matka Němka z Porýní. Jörg pracuje v Německu i ve Francii jako nakladatel, překladatel, spisovatel a literární kritik. S rodinou žije střídavě v obou zemích. Bretaňské poměry je jeho první kniha několikadílné kriminální série s komisařem Georgesem Dupinem. Úspěšná krimisérie, která se dočkala dokonce filmového zpracování.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024285016
Autor
Jean-Luc Bannalec
Kód zboží
185721
Počet stránek
288
Rozměry
22 x 124 x 200
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2022
Nakladatel
EUROMEDIA GROUP, a.s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč