Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Omega (Alfa 3)

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Pokračování série pikantních erotických bestsellerů Alfa a Beta.
Přípravy na svatbu Kyrie a Rotha vrcholí. Vyhlídli si okouzlující ostrov, kde chtějí prožít krásné chvíle obklopeni rodinou a přáteli. Když si však znepřátelíte šéfa zločineckého podsvětí, nemůžete se ukrýt před jeho zlostí nikde na světě. Najde vás. Našel Kyrie, našel Rotha, a teď našel i Laylu. Rothův osobní strážce Harris se vydává na její záchranu, protože ani jemu není Layla úplně lhostejná. Zatímco je jejich život v ohrožení, oba zjišťují, že se mezi nimi rodí nečekaně silné pouto. Dokáží ale uniknout před minulostí? Láska, jakkoli vášnivá, někdy nezachrání všechny. Existuje pro čtveřici šance na šťastný konec?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jasinda Wilderová je rodačka z Michiganu se slabostí pro vzrušující příběhy o přitažlivých a silných ženách. Je autorkou úspěšných romantických a erotických sérií, mezi nimi Stripped nebo The Ever Trilogy. Její knihy se pravidelně umísťují v žebříčku bestsellerů prestižních periodik New York Times nebo USA Today. Když Jasinda zrovna nepíše, nejspíš nakupuje, peče nebo čte. Žije na farmě v severním Michiganu s manželem a pěti dětmi.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024936239
Autor
Jasinda Wilderová
Kód zboží
183902
Počet stránek
344
Rozměry
24 x 135 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Nakladatel
Ikar

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let