Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Omega (Alfa 3)

Anotace

Pokračování série pikantních erotických bestsellerů Alfa a Beta.
Přípravy na svatbu Kyrie a Rotha vrcholí. Vyhlídli si okouzlující ostrov, kde chtějí prožít krásné chvíle obklopeni rodinou a přáteli. Když si však znepřátelíte šéfa zločineckého podsvětí, nemůžete se ukrýt před jeho zlostí nikde na světě. Najde vás. Našel Kyrie, našel Rotha, a teď našel i Laylu. Rothův osobní strážce Harris se vydává na její záchranu, protože ani jemu není Layla úplně lhostejná. Zatímco je jejich život v ohrožení, oba zjišťují, že se mezi nimi rodí nečekaně silné pouto. Dokáží ale uniknout před minulostí? Láska, jakkoli vášnivá, někdy nezachrání všechny. Existuje pro čtveřici šance na šťastný konec?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jasinda Wilderová je rodačka z Michiganu se slabostí pro vzrušující příběhy o přitažlivých a silných ženách. Je autorkou úspěšných romantických a erotických sérií, mezi nimi Stripped nebo The Ever Trilogy. Její knihy se pravidelně umísťují v žebříčku bestsellerů prestižních periodik New York Times nebo USA Today. Když Jasinda zrovna nepíše, nejspíš nakupuje, peče nebo čte. Žije na farmě v severním Michiganu s manželem a pěti dětmi.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024936239
Autor
Jasinda Wilderová
Kód zboží
183902
Počet stránek
344
Rozměry
24 x 135 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Nakladatel
Ikar
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let