Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Jeden život nestačí

Cena 79
Není dostupné
Anotace

Pavla vyrůstá se dvěma staršími sestrami v pekle příkazů a rozkazů. O co přísnější je vojenská výchova, o to dravější je její touha rodičovskému drilu uniknout. Když se jí to konečně podaří, odnáší si s sebou nenávist a odhodlání pomstít se. Bloudí světem i svým životem a zjišťuje, že ubližuje především sama sobě. Cesta k usmíření přitom leží v daleké minulosti.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jaroslava Černá (*1959)  je česká pedagožka a spisovatelka převážně historických románů. Po gymnáziu v Hranicích na Moravě studovala Sociálně právní školu v Ostravě. Deset let pracovala jako sociální pracovnice, později učila na soukromé střední škole, kde vyučovala i angličtinu. Její zájem osciluje mezi literární dráhou, na níž je velmi úspěšná, a širokou oblastí duchovna. Zajímá ji psychologie i sociologie, věnuje se esoterice, s manželem provozují relaxační a astrologické studio. Mimo to dosáhla mistrovství jako autorka historických příběhů s romantickými prvky.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075435415
Autor
Jaroslava Černá
Kód zboží
173523
Počet stránek
312
Rozměry
207 x 134 x 28
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY