Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Láska odlétá speciálem

Anotace

Povídky Jaroslava Dobiáše mají švih, autor obdivuhodně šetří slovy a umí navodit sugestivní atmosféru. Ta výstižná úspornost, jakož i spíše lyrické než epické ladění, to mi připomnělo Minutové romány starého dobrého Petera Altenberga. Ten byl ovšem polytematický, a rozhodně ne tak eroticky vyhrocený jako Dobiáš. Je vidět, že i tak otřepané téma jako naléhavá mužská sexualita se dá psát nekonvenčně a s espritem.

-Jiří Žáček, básník

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PhDr. Jaroslav Dobiáš (*1949) vystudoval dějepis a češtinu na FF MU v Brně. Několik let učil na střední ekonomické škole a poté pracoval v Československé televizi Brno, postupně jako redaktor, náměstek ředitele a ředitel. Od roku 1992 je poradcem pro komunikační strategie. Napsal několik televizních scénářů, divadelní hru Noc s modelkou, jež měla premiéru v divadel Jiřího Grossmanna v Praze, knižní rozhovor s Libuší Barkovou Osud jménem Barková a sbírku povídek Láska odlétá speciálem.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020618276
Autor
Jaroslav Dobiáš
Kód zboží
183134
Počet stránek
96
Rozměry
12 x 120 x 190
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
NAŠE VOJSKO - knižní distribuce s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let