Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Ruka na zrcadle

Anotace

Skutečný příběh o životě a smrti. Janis, úspěšná šéfredaktorka The Sacramento Bee, zažívala po smrti manžela zvláštní věci: bez příčiny se rozblikala světla, zavíraly se dveře, zastavovaly se hodiny... A pak se přihodilo cosi, co jí změnilo život navždy: v den prvního výročí manželova skonu se na zrcadle v koupelně objevil zvláštní práškovitý otisk ruky. Janis zjistila, že se postupně změnil její názor na realitu. Začala dělat rozhovory s předními vědci a zkoumat tenký závoj mezi hmotným a duchovním světem.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Janis Heaphyová Durhamová (*1951) Janis Heaphyová Durhamová po studiích na Miamské univerzitě pracovala v Los Angeles Times a roku 1998 se stala šéfredaktorkou The Sacramento Bee; pod jejím vedením získaly tyto noviny dvakrát Pulitzerovu cenu. V důchodu žije střídavě v Idahu a na Floridě.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024251677
Autor
Janis Heaphyová Durhamová
Kód zboží
176279
Počet stránek
328
Rozměry
206 x 132 x 28
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY