Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Spřízněné duše

Anotace

Pravdivé příběhy o silném poutu mezi zvířaty a lidmi.
Fascinující, dojemné i humorné; takové jsou příběhy zvířat a lidí, kteří si mezi sebou vytvořili mimořádně silné pouto. O tom by mohl vyprávět surfař Todd, kterého před bílým žralokem zachránili stateční delfíni, zraněná etiopská dívka, kterou před útočníky ubránili tři lvi a opatrovali ji, dokud si pro ni nepřišla její rodina, a mnoho dalších.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Janice Ryan pracuje jako produkční, herečka, televizní a hlasová moderátorka. Za svou činnost získala i několik cen. Když může, vybírá si projekty související s její láskou ke zvířatům v přírodě. Kariéra mořské bioložky jí umožnila pracovat s celou škálou tvorů, od zooplanktonu po velryby ze západního pobřeží Kanady a Havaje. Ve svém seriálu Hello!, vytvořeném pro blog Vallery Zoo’s Wild Times, píše o životě zvířat z jejich perspektivy. Janice zbožňuje dobrodružné výpravy, od trekkingu a kayakingu přes jízdu na koni až k potápění.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076333604
Autor
Janice Ryan
Kód zboží
184926
Počet stránek
224
Rozměry
17 x 133 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Alpress - knižní distribuce s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč