Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Zničím tě a vezmu si co je mé

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Mrazivý psychologický thriller o ženě, která se chystá zničit svou šéfredaktorku.
Když se ohlédnu zpět na svůj vztah s Kathy, žasnu, jak naivní byla, jak málo věděla. Přitom si vždycky myslela, že má všechno: práci, dítě, přátele i jeho. Myslela si, že je v bezpečí. Byla si jistá, že nic nemůže ohrozit její dokonalý svět. Nikdy mi neměla věřit. Kathy pro většinu lidí představuje dokonalý obrázek šťastné a úspěšné moderní ženy. Má krásného chlapečka, chytrého, přitažlivého muže a atraktivní práci.
Ale ne každý se tím nechá oklamat. Její podřízená Heja zná pravdu: ví o trhlinách Kathyina manželství, jejích pochybách i obavě z pracovního neúspěchu. Konečně je Heja přesně tam, odkud může Kathy zničit. Pokud se jí to podaří, získá to jediné, po čem touží nejvíc.
V tomto chytře vystavěném románu o žárlivosti, rivalitě a lži je strach jedné ženy zbraní té druhé.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jane Lythellová pracovala 15 let jako televizní producentka a editorka. Později se stala zástupkyní ředitele Britského filmového institutu (BFI) a vrchní výkonnou pracovnicí Britské akademie filmového a televizního umění (BAFTA). Poté pracovala na ministerstvu zahraničí, a nakonec se rozhodla věnovat se na plný úvazek psaní. Psychologický thriller Zničím tě je její prvotina, následovaly další dva romány. Jednou z prvních čtenářek jejího rukopisu byla i bývalá britská velvyslankyně v České republice (2013-2017) Jan Thompsonová. Jane Lythellová žije v anglickém Brightonu, miluje moře, je filmovou a fotbalovou fanynkou.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073595739
Autor
Jane Lythellová
Kód zboží
180145
Počet stránek
288
Rozměry
206 x 132 x 29
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč