Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Zničím tě a vezmu si co je mé

Anotace

Mrazivý psychologický thriller o ženě, která se chystá zničit svou šéfredaktorku.
Když se ohlédnu zpět na svůj vztah s Kathy, žasnu, jak naivní byla, jak málo věděla. Přitom si vždycky myslela, že má všechno: práci, dítě, přátele i jeho. Myslela si, že je v bezpečí. Byla si jistá, že nic nemůže ohrozit její dokonalý svět. Nikdy mi neměla věřit. Kathy pro většinu lidí představuje dokonalý obrázek šťastné a úspěšné moderní ženy. Má krásného chlapečka, chytrého, přitažlivého muže a atraktivní práci.
Ale ne každý se tím nechá oklamat. Její podřízená Heja zná pravdu: ví o trhlinách Kathyina manželství, jejích pochybách i obavě z pracovního neúspěchu. Konečně je Heja přesně tam, odkud může Kathy zničit. Pokud se jí to podaří, získá to jediné, po čem touží nejvíc.
V tomto chytře vystavěném románu o žárlivosti, rivalitě a lži je strach jedné ženy zbraní té druhé.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jane Lythellová pracovala 15 let jako televizní producentka a editorka. Později se stala zástupkyní ředitele Britského filmového institutu (BFI) a vrchní výkonnou pracovnicí Britské akademie filmového a televizního umění (BAFTA). Poté pracovala na ministerstvu zahraničí, a nakonec se rozhodla věnovat se na plný úvazek psaní. Psychologický thriller Zničím tě je její prvotina, následovaly další dva romány. Jednou z prvních čtenářek jejího rukopisu byla i bývalá britská velvyslankyně v České republice (2013-2017) Jan Thompsonová. Jane Lythellová žije v anglickém Brightonu, miluje moře, je filmovou a fotbalovou fanynkou.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073595739
Autor
Jane Lythellová
Kód zboží
180145
Počet stránek
288
Rozměry
206 x 132 x 29
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let