Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Kreslete a malujte krásné tváře

Anotace

Základy kresby obličejů krok za krokem. Kreslete a buďte šťastní! 
Koho by nepotěšil pohled na krásnou tvář. Ještě větší radost vám ale může udělat, když budete takový nádherný obličej tvořit. Necháte svoji mysl a ruce, aby si užívaly úžasný proces tvorby, zapojíte fantazii a budete si hrát. 
Kreslete a malujte krásné tváře je inspirující knihou o tom, jak za pomoci různých typů výtvarných médií vytvořit okouzlující portréty ve stylu ilustrací módních návrhářů. 
Autorka knihy, Jane Davenport, je oblíbenou umělkyní a instruktorkou workshopů. Po celém světě je známá svým energickým, nadšeným, veselým a sebevědomým stylem. V této knize vás provede krok za krokem základy kresby obličejů, dozvíte se, jak to udělat, aby jednotlivé obličejové rysy byly v harmonickém souladu, i jak docílit jemných tónů pokožky; budete si hrát s jasnými barvami, stíny i zvýrazňováním. A čeká vás toho ještě mnohem více. Tato knížka je plná nových uměleckých technik, které zapojí a podnítí vaši fantazii.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jane „Danger“ Davenport je mezinárodně uznávaná umělkyně, cenami ověnčená autorka a oblíbená školitelka výtvarných kurzů. Žije v domě na dohled od přístavního městečka Byron Bay na východě Austrálie, v zahradě má koaly.
V jejích zasněných dílech výrazně dominují dívčí tváře, často s tesklivým či melancholickými výrazy., z nichž vyzařuje soulad barev a přirozenost. Její práce se vyznačuje rozličnou skladbou prostředků, včetně obrázků zachycujících pohyb.
Davenport zahájila svou kreativní dráhu jako módní ilustrátorka. Dozvuk jejích studií v Paříži a následná profesní praxe se stále odrážejí v prodloužených postavách jejích děl. Když Jane začíná kreslit, málokdy má na mysli něco konkrétního. Začne s obličejem a dál nechá tvořit svou fantazii.
Díky svým internetovým uměleckým kurzům, publikacím a konzultacím umožnila Jane již desítkám tisíc kreativních lidí z celého světa obejmout jejich vnitřní umělecké já a urychlila jejich tvůrčí pokrok. Jako nadaná učitelka se snaží dělat svět lepším tím, že v lidech probouzí jejich umělecké cítění.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788074133367
Autor
Jane Davenport
Kód zboží
183653
Počet stránek
136
Rozměry
12 x 217 x 254
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2016
Nakladatel
ZONER software, a.s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let