Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Kreslete a malujte krásné tváře

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Základy kresby obličejů krok za krokem. Kreslete a buďte šťastní! 
Koho by nepotěšil pohled na krásnou tvář. Ještě větší radost vám ale může udělat, když budete takový nádherný obličej tvořit. Necháte svoji mysl a ruce, aby si užívaly úžasný proces tvorby, zapojíte fantazii a budete si hrát. 
Kreslete a malujte krásné tváře je inspirující knihou o tom, jak za pomoci různých typů výtvarných médií vytvořit okouzlující portréty ve stylu ilustrací módních návrhářů. 
Autorka knihy, Jane Davenport, je oblíbenou umělkyní a instruktorkou workshopů. Po celém světě je známá svým energickým, nadšeným, veselým a sebevědomým stylem. V této knize vás provede krok za krokem základy kresby obličejů, dozvíte se, jak to udělat, aby jednotlivé obličejové rysy byly v harmonickém souladu, i jak docílit jemných tónů pokožky; budete si hrát s jasnými barvami, stíny i zvýrazňováním. A čeká vás toho ještě mnohem více. Tato knížka je plná nových uměleckých technik, které zapojí a podnítí vaši fantazii.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jane „Danger“ Davenport je mezinárodně uznávaná umělkyně, cenami ověnčená autorka a oblíbená školitelka výtvarných kurzů. Žije v domě na dohled od přístavního městečka Byron Bay na východě Austrálie, v zahradě má koaly.
V jejích zasněných dílech výrazně dominují dívčí tváře, často s tesklivým či melancholickými výrazy., z nichž vyzařuje soulad barev a přirozenost. Její práce se vyznačuje rozličnou skladbou prostředků, včetně obrázků zachycujících pohyb.
Davenport zahájila svou kreativní dráhu jako módní ilustrátorka. Dozvuk jejích studií v Paříži a následná profesní praxe se stále odrážejí v prodloužených postavách jejích děl. Když Jane začíná kreslit, málokdy má na mysli něco konkrétního. Začne s obličejem a dál nechá tvořit svou fantazii.
Díky svým internetovým uměleckým kurzům, publikacím a konzultacím umožnila Jane již desítkám tisíc kreativních lidí z celého světa obejmout jejich vnitřní umělecké já a urychlila jejich tvůrčí pokrok. Jako nadaná učitelka se snaží dělat svět lepším tím, že v lidech probouzí jejich umělecké cítění.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788074133367
Autor
Jane Davenport
Kód zboží
183653
Počet stránek
136
Rozměry
12 x 217 x 254
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2016
Nakladatel
ZONER software, a.s.

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč