Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Jím - Nejím: S alergeny i bez nich

Anotace

I s potravinovými alergiemi si můžete dopřát, na co máte chuť. Poradíme vám, jak na to.
Jana Pechmanová pro vás vybrala a upravila 80 klasických i moderních receptů. Ať už máte potravinovou alergii, nebo ne, podle téhle kuchařky si snadno připravíte vydatné snídaně, obědy i večeře, pestrobarevné saláty, netradiční polévky, návykové sladké tečky i slané pochoutky. U každého receptu jsou uvedeny alergeny a možnost, jak je plnohodnotně nahradit. Autorka se s vámi podělí také o řadu užitečných a ověřených tipů.
Poslouchejte sami sebe, svoje tělo a hlídejte si, z čeho vaříte, zajímejte se o to, co jíte, co si dáváte na talíř. Nebojte se nejen zkoušet, ale i obměňovat a objevte pro sebe recepty, které se stanou stálicí na vašem rodinném stole. Správné stravovací návyky jsou to nejlepší, co sami pro sebe můžete jednoduše udělat. Jídlo by nemělo být strašák – změňte svůj přístup k jídlu a zkuste si neškodit. Nechte se inspirovat fotografiemi Jana Vágnera a užijte si každé jídlo i jeho přípravu a servírování jako malou slavnost.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jana Pechmanová se narodila a žije v Praze. Ve svém profesionálním životě se již přes 20 let živí produkcí a je spolumajitelkou eventové agentury. A pak má ještě jeden život - ten kulinářský. Protože se již několik let potýká s laktózovou intolerancí, zpočátku nesměle, nyní již automaticky, připravuje všemožné varianty a verze oblíbených jídel. A problematické suroviny a alergeny nahrazuje neméně chutnými produkty. Vaření a práce s alergeny měla v jejím okolí takový ohlas, že vzniklo 80 speciálních receptů známých a oblíbených jídel, které nyní máte možnost vyzkoušet.
Důležité je přemýšlet o tom co jíte, a nebát se zkoušet nové věci.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072444427
Autor
Jana Pechmanová
Kód zboží
182826
Počet stránek
196
Rozměry
23 x 246 x 305
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Šulc - Švarc s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč