Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Moje bejby Amerika: Co vám nikdo neřekne o životě v cizině

Anotace

Jaké to je, zabalit si dvoje boty, slovník, zamknout pražský byt a po třicítce začít nový život v kultuře, která není vaše vlastní? Když se novinářka Jana LeBlanc přestěhovala do Ameriky, vzala do ruky blok, tužku a sepisovala všechno, co se naučila: jak v cizině hledat přátele, přestat se litovat, porodit, vychovávat dvojjazyčné dítě, jíst velké večeře a nepřibrat u toho, nerozvést se, když se úsměvné kulturní rozdíly promění v nesnesitelné, nebo co odpovídat na otázku, kde se jednou nechá pohřbít. Tam, kde byla kdysi doma, nebo v zemi svého muže? Vtipně, sebeironicky, s okouzlující otevřeností a s nadhledem napsaná kniha potěší každého. Rozesměje vás, pokud jste daleko od domova nebo máte s životem v cizině jakoukoli zkušenost. A pohladí ujištěním, jak dobře se žije v Česku – kdybyste náhodou měli pocit, že jinde ve světě to je určitě lepší.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jana LeBlanc je česká novinářka, spisovatelka a blogerka. Po absolutoriu gymnázia v Bučovicích vystudovala Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor učitelství pro 2. stupeň ZŠ, se specializací občanská výchova, zeměpis. Jako učitelka však nikdy nepůsobila a místo do pedagogiky zaměřila veškeré své síly do psaní a cestování. Procestovala mnoho zemí a v současné době žije v turecké Ankaře. Předtím působila v americkém Washingtonu D. C., kam se přestěhovala spolu se svým manželem. Spolupracuje s celou řadou periodik, například s Deníkem N, týdeníkem Respekt nebo lifestylovým časopisem Moje psychologie.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020450487
Autor
Jana LeBlanc
Kód zboží
180045
Počet stránek
240
Rozměry
185 x 147 x 22
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč