Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Zbláznila ses?

Anotace

Umíte si představit, že máte doma čtyři děti a čekáte páté…?
Je rozvedená, je jí přes čtyřicet a čeká dítě s partnerem o generaci mladším. Dalo by se to ustát lépe, kdyby doma už neměla čtyři děti od dětského věku do dospělosti. Sama dalšího potomka rozhodně chce, ale ne všichni v okolí vnímají její situaci stejně pozitivně. Každodenní kolotoč vytížené ženy se střídá se snově fantazijními pasážemi, v nichž se hrdinka vypořádává s problematickým vztahem k vlastní matce. Nejsilnější lidské pouto se tu odhaluje se vší složitostí a emocionální tíhou. Přes specifickou situaci hrdinky se v románu, zachycujícím univerzální témata dneška, najde nejedna čtenářka.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jana Franče Jirásková (*1970) je povoláním knihovnice. Psala nejprve poezii a později publikovala ve sbornících a almanaších povídky. Knižně jí vyšly povídkové sbírky Kanička pošmodrchaná (2008) a Paranoidní pijavice (2012). Zbláznila ses? je její románový debut.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788074327049
Autor
Jana Jirásková
Kód zboží
184724
Počet stránek
216
Rozměry
24 x 138 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016
Nakladatel
Nakladatelství Paseka s. r. o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč