Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Simonino tajemství

Anotace

Román pro ženy s detektivní zápletkou. 
Novinářka Simona si konečně udělala v životě pořádek, vdala se za Olivera a odolala bláznivému pokušení v podobě šarmantního souseda Daniela. Jenže ani ten největší optimista a chápavý partner, jakým je Oliver, nemůže čekat, že jeho akční manželka bude pokorně sedět v redakci u počítače. Řešení záhad ji totiž přímo přitahuje! Když se Simona dozví o záhadných čipech, které dostávají lidé pod kůži a které jim prý mají usnadňovat život, tuší, že všechno nemusí být tak růžové, jak se na první pohled zdá… Pustí se proto ihned do pátrání. Co udělá Oliver, když zjistí, do čeho se zase zamotala, a že jí při tom pomáhá Daniel?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jana Benková je slovenská novinářka, mediální poradkyně a autorka 35 úspěšných knižních titulů, mezi nimiž jsou sbírky exkluzivních rozhovorů s umělci, sportovci i s top politiky, ale i encyklopedie o předních slovenských hokejistech. V posledních letech se věnuje zejména psaní románů a každý z nich se už několik týdnů po vydání stává bestsellerem. Autorčin styl psaní je moderní, svěží, založený na dialozích, okořeněný hravou ženskou rafinovaností, inteligentním humorem a velmi jemnou sexy příchutí.
Jana Benková vydala na Slovensku 35 knih: Rozhovory na tělo I. (s umělci a sportovci), Rozhovory na tělo II. (s politiky), Má láska křídla?, Miluji tě, Slovenské hvězdy v NHL, Alena Heribanová: Vždy s úsměvem, Lekce od princezny, Pralinky s chilli, Slečno nebezpečná, Máš, co jsi chtěl, miláčku, Čistá láska, Až po uši , Ben a Maxová, Haló, tady je tvoje láska, Zlatíčko, Dívka s kočičím jménem, Slunečnice, Večernice, Ten polibek, Už se mi i sníš, Chci takového jako ty, Malinový sen, Šťastná žena, Jedna noc nestačí, Akátová alej č. . 25, Najdu tě, Oliver, Bláznivé pokušení, Uličnice, Společníčka, Blafuj jako celebrita, Musíme zůstat spolu, Zvem tě na večeři, Čip, Láska odvedle a Mámy a dcery.
V České republice jí zatím vyšly romány: Máš, cos chtěl, miláčku, Slečno nebezpečná, Druhá šance, lásko!, Haló, tady tvoje láska, Až po uši, Malinový sen, Pralinky s chilli, Čistá láska, Uličnice a zatím poslední Simonino tajemství.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024388748
Autor
Jana Benková
Kód zboží
183800
Počet stránek
232
Rozměry
24 x 125 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Moravská Bastei MOBA, s. r. o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč