Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Musíme zůstat spolu

Anotace

Mladá novinářka Simona sice pracuje v časopise pro ženy, ale rozhodně se nespokojí s běžnými tématy. Spíš by se dalo říct, že má štěstí na události, které jí obrátí život naruby, a to doslova. Když pátrala po unesených modelkách, nestihla vlastní svatbu. Nyní vyšetřování jednoho z nejožehavějších a zároveň nejpikantnějších témat dneška způsobí skandál až na nejvyšších místech. Nebezpečí však Simonu jako správnou reportérku neodradí! Bude riskovat i svůj vztah s Oliverem?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jana Benková (*1971) je slovenská novinářka, mediální poradkyně a autorka 35 úspěšných knižních titulů, mezi nimiž jsou sbírky exkluzivních rozhovorů s umělci, sportovci i s top politiky, ale i encyklopedie o předních slovenských hokejistech. V posledních letech se věnuje zejména psaní románů a každý z nich se už několik týdnů po vydání stává bestsellerem. Autorčin styl psaní je moderní, svěží, založený na dialozích, okořeněný hravou ženskou rafinovaností, inteligentním humorem a velmi jemnou sexy příchutí.
Jana Benková vydala na Slovensku 35 knih: Rozhovory na tělo I. (s umělci a sportovci), Rozhovory na tělo II. (s politiky), Má láska křídla?, Miluji tě, Slovenské hvězdy v NHL, Alena Heribanová: Vždy s úsměvem, Lekce od princezny, Pralinky s chilli, Slečno nebezpečná, Máš, co jsi chtěl, miláčku, Čistá láska, Až po uši , Ben a Maxová, Haló, tady je tvoje láska, Zlatíčko, Dívka s kočičím jménem, Slunečnice, Večernice, Ten polibek, Už se mi i sníš, Chci takového jako ty, Malinový sen, Šťastná žena, Jedna noc nestačí, Akátová alej č. . 25, Najdu tě, Oliver, Bláznivé pokušení, Uličnice, Společníčka, Blafuj jako celebrita, Musíme zůstat spolu, Zvem tě na večeři, Čip, Láska odvedle a Mámy a dcery.
V České republice jí zatím vyšly romány: Máš, cos chtěl, miláčku, Slečno nebezpečná, Druhá šance, lásko!, Haló, tady tvoje láska, Až po uši, Malinový sen, Pralinky s chilli, Čistá láska, Uličnice a zatím poslední


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024386591
Autor
Jana Benková
Kód zboží
185323
Počet stránek
216
Rozměry
24 x 126 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Moravská Bastei MOBA, s. r. o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let