Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Musíme zůstat spolu

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Mladá novinářka Simona sice pracuje v časopise pro ženy, ale rozhodně se nespokojí s běžnými tématy. Spíš by se dalo říct, že má štěstí na události, které jí obrátí život naruby, a to doslova. Když pátrala po unesených modelkách, nestihla vlastní svatbu. Nyní vyšetřování jednoho z nejožehavějších a zároveň nejpikantnějších témat dneška způsobí skandál až na nejvyšších místech. Nebezpečí však Simonu jako správnou reportérku neodradí! Bude riskovat i svůj vztah s Oliverem?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jana Benková (*1971) je slovenská novinářka, mediální poradkyně a autorka 35 úspěšných knižních titulů, mezi nimiž jsou sbírky exkluzivních rozhovorů s umělci, sportovci i s top politiky, ale i encyklopedie o předních slovenských hokejistech. V posledních letech se věnuje zejména psaní románů a každý z nich se už několik týdnů po vydání stává bestsellerem. Autorčin styl psaní je moderní, svěží, založený na dialozích, okořeněný hravou ženskou rafinovaností, inteligentním humorem a velmi jemnou sexy příchutí.
Jana Benková vydala na Slovensku 35 knih: Rozhovory na tělo I. (s umělci a sportovci), Rozhovory na tělo II. (s politiky), Má láska křídla?, Miluji tě, Slovenské hvězdy v NHL, Alena Heribanová: Vždy s úsměvem, Lekce od princezny, Pralinky s chilli, Slečno nebezpečná, Máš, co jsi chtěl, miláčku, Čistá láska, Až po uši , Ben a Maxová, Haló, tady je tvoje láska, Zlatíčko, Dívka s kočičím jménem, Slunečnice, Večernice, Ten polibek, Už se mi i sníš, Chci takového jako ty, Malinový sen, Šťastná žena, Jedna noc nestačí, Akátová alej č. . 25, Najdu tě, Oliver, Bláznivé pokušení, Uličnice, Společníčka, Blafuj jako celebrita, Musíme zůstat spolu, Zvem tě na večeři, Čip, Láska odvedle a Mámy a dcery.
V České republice jí zatím vyšly romány: Máš, cos chtěl, miláčku, Slečno nebezpečná, Druhá šance, lásko!, Haló, tady tvoje láska, Až po uši, Malinový sen, Pralinky s chilli, Čistá láska, Uličnice a zatím poslední


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024386591
Autor
Jana Benková
Kód zboží
185323
Počet stránek
216
Rozměry
24 x 126 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Moravská Bastei MOBA, s. r. o.

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč