Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Veselé písničky pro kluky a holčičky

Anotace

Originální, veselé a jednoduché písničky s krásnými melodiemi, které si děti snadno zapamatují a s chutí zazpívají.
Už jste někdy zpívali o mobilu, o bylinkovém čaji nebo třeba o hrací kostce? Nyní máte příležitost! Zahrajte si a zazpívejte si písničky o věcech, se kterými se děti setkávají každý den. Krásné melodie jsou ideální pro hraní a zpívání doma, ale i ve školce, ve škole či v dětském sboru.
U každé písničky je uveden notový zápis, můžete si tedy s dětmi snadno zpívat doma, knížka ovšem najde své uplatnění také ve školkách, ve školách a především v dětských školních sborech. A na konci knížky si děti mohou zkusit zapsat vlastní noty.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jan Zíma (*1937) je hudební skladatel, dirigent, aranžér koncertních skladeb pro dechové orchestry a autor dětské poezie, písniček a pohádek pro děti. Nadšení pro hudbu se u něj projevilo už v dětském věku. Učil se hrát na klarinet a na klavír. Je autorem několika zpěvníků pro děti, Kromě hudby patří k jeho zájmům myslivost, rybaření, lyžování, závodní střelba a zahrádka.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788027121090
Autor
Jan Zíma
Kód zboží
181418
Počet stránek
56
Rozměry
8 x 216 x 281
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč