Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Extrémy a lidé blízcí

Cena 59
Není dostupné
Anotace

Knižní rozhovor se Šimonem Pánkem.

Šimon Pánek je znám především jako zakladatel a mnohaletý ředitel špičkové humanitární organizace Člověk v tísni, která od skromných začátků před patnácti lety čítá dnes několik set pracovníků. Navíc má osobní zkušenost z těch nejrizikovějších a nejzanedbanějších oblastí světa. Knižní rozhovor, který vznikl díky publicistovi Janu Urbanovi, představuje Šimona Pánka nejen v jeho profesi, ale také mimo ni. Úvahové pasáže, nevšední postřehy, dramatické zážitky, humorné historky, osobní kronika... to vše, a ještě daleko víc najdete na stránkách této knihy.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Šimon Pánek (*1967), v listopadu 1989 jeden z nejznámějších představitelů studentské stávky. Průkopník humanitárních operací v Československu. Spoluzakladatel a ředitel společnosti Člověk v tísni. Nositel mnoha mezinárodních cen, o kterých odmítá mluvit.

Jan Urban (*1951) - publicista a kantor. Jeden z první generace spolupracovníků Nadace Lidových novin a Člověka v tísni. Autor několika knih a dokumentárních filmů. Na New York University v Praze přednáší kurz Moderní politický disent.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072625451
Autor
Jan Urban
Kód zboží
176459
Počet stránek
168
Rozměry
210 x 148 x 12
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2008
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let