Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Polomené světy: Atlantský harc

Anotace

Baron Kiersky, pán na Hlásce, toho od života už příliš nečeká. Dokud není povolán na důležitou misi, která se od samého počátku zvrtne v boj o přežití. Jáchym Kerský zkoumá podivný ekosystém v lesích vzdálené Afriky. A k tomu potřebuje část výpočetní kapacity Ultimateku, skryté v záhybech redundantních rozměrů. A operační systémy podivné bytosti jménem Tuin zaznamenaly počínající kompresi vesmíru. Napínavý sci-fi příběh s prvky fantasy vás pohltí, prožene masomlýnkem časoprostoru, zkomprimuje, přestrukturuje? a vyplivne k pointě, po jejímž přečtení už nebudete stejnými lidmi jako na začátku.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jan Pohunek (*1981) je český folklorista a spisovatel. Po maturitě na pražském Gymnáziu Jana Nerudy vystudoval archeologii na Fakultě humanitních studií Západočeské univerzity (Mgr. 2004) a etnologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy (Mgr. 2008). V současnosti studuje jako postgraduální student etnologii na Filozofické fakultě UK. Několik let pracoval jako etnolog v Regionálním muzeu v Jílovém u Prahy. Od roku 2012 pracuje jako kurátor sbírek v pražském Národopisném muzeu.
Jako vědec se Jan Pohunek zabývá především současným folklórem (mj. trampskými pověstmi). Tomuto tématu částečně věnoval řadu odborných i popularizačních článků.
Jako spisovatel se profiloval během prvních let 21. století příspěvky do soutěže Trapsavec a časopisecky publikovanými povídkami. Jeho románový debut Polomené světy: Atlantský harc  vyšel roku 2008. Dalším samostatně vydaným literárním dílem se stal humoristický fantasijní román Temní ilumináti, vydaný roku 2010.
Vedle činnosti spisovatelské se uplatnil rovněž jako ilustrátor dvou knih Olgy Suchomelové Pivo, které strašilo a Nepáchejte dobré skutky.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788086428857
Autor
Jan Pohunek
Kód zboží
130413
Počet stránek
368
Rozměry
165 x 107 x 27
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2008
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč