Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Utin jackpot

Anotace

Román českého spisovatele-humoristy, který neodolal a splnil si jeden svůj sen: napsat detektivku.
Vykradená zdravá výživa a spousta divných lidí kolem. Všichni mají návod na nápravu vesmíru, ale posunout vyšetřování kupředu nedokáže pomoci nikdo. Komisař Stoklas se pokouší najít nejen důvěryhodnou stopu, ale také pochopit zvláštní mentalitu osob oddaných energiím jin a jang. A úplně jinde je úplně normální holka Julie postavena před rozhodnutí o životě a smrti.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jan Jícha se narodil 1980 let po Kristu, doposud je naživu a ani jinak si nemá nač stěžovat. Vystudoval sedm let základní školy, autoškolu na první pokus a grafomanii na FF UK v Praze. Z doktorátu zběhl do lesů a strání a věnoval se vrcholovému dřevokazectví. Současně začal sázet písmenka do řádků a doufá, že jednou trefí výherní kombinaci. Přežívá jako odborný gelototerapeut a ve volném čase chodí učit na gymnázium, že všechno je jinak. Se svou první manželkou má průběžně rostoucí počet dětí, kolísající počet koček, koně, osla a zbytky důvěry v konečné vítězství dobra nad zlem. Nebo aspoň v remízu.
Vydal knihy Prevít na vysoké (2002), Prevít v tajných službách (2003), souhrnně jako Prevít na studiích (2007), Nejlepší stop je za svítání (2005), Dva roky bez prázdnin (2006), Případ zájezd (2006), Jak se Lubošek naučil mluvit slušně (2008), Maturita (2009) a Průšvih v Lurdách (2011). V Českém rozhlase byla natočena jeho Skotská pohádka, Opravená pohádka a próza pro děti Když je někdo kocour. Recenze, eseje, prózy a poezii publikoval v Lidových novinách, Tvaru, Mostech aj. Vydává časopis Zrnění a vystupuje jako písničkář.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072628957
Autor
Jan Jícha
Kód zboží
183372
Počet stránek
188
Rozměry
12 x 125 x 190
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2012
Nakladatel
Galén, spol. s r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let