Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Krev ve stopách

Anotace

Napínavý thriller plný nečekaných zvratů, historie a tajemství.
Mladá švýcarská novinářka Julie právě prožívá nejšťastnější období svého života. To však brzy pomine, když se ji hlava největšího státu světa rozhodne vygumovat z historie. Nic netušící Julie totiž udržuje nevědomky vztah s mužem, který je pro nového ruského prezidenta trnem v oku. Útok ruských tajných složek přežije jen náhodou, a aby obhájila svoje místo ve světě, vrhá se do nebezpečného pátrání po největším tajemství 20. století. Čím více se blíží k odhalení pravdy, tím více se smyčka kolem jejího krku utahuje a vyplouvají na povrch šokující informace bořící ty nejznámější mýty evropské historie. Napínavá kniha nás provede spletitými uličkami nejvyšší ruské politiky, ale současně také můžeme sledovat paralelní osud tajemné devatenáctileté dívky ze začátku dvacátého století.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jan Hartman se narodil v roce 1982 na Jižní Moravě, ale v současné době žije a pracuje v Praze. Velmi rád čte a píše. Zabývá se  archeo-astronautikou a rekreačně se potápí. Mezi jeho oblíbenou četbu patří například knihy Dana Browna, Michaela Crichtona, S. Sheldona nebo nadějné české spisovatelky Katrin Taillefer. Říka o sobě, že si při psaní rád poslechne nějakou osvědčenou rockovou pecku. Začínal jako autor krimi příběhů  debutovou prvotinou z prostředí italské mafie Zabiju tě bezbolestně (2008), kterou napsal na psacím stroji už v 19 letech. Knižně vyšla o sedm let později, a tím se mu splnil velký dětský sen. V jedné z jeho posledních knih s titulem Bohové a stvůry (2014) se mu podařilo namixovat žánr krimi s prvky sci-fi. Do příběhu začlenil poznatky právě z archeo-astronautiky. Tato kniha sklidila úspěch u nejednoho čtenáře a kladné reakce jej motivovaly, aby vydal další thrillery, z nichž ten poslední, Krev ve stopách (2016), boří nejznámější mýty evropské historie.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072438914
Autor
Jan Hartman
Kód zboží
179758
Počet stránek
240
Rozměry
190 x 122 x 25
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let