Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Modrá luna čarodějů: Rudý měsíc války

Anotace

Svět, který za nocí osvětlují dva měsíce – modrý a rudý – se podobá středověké tapiserii. Má množství dějových linek - a každou barvitou. Má množství barevných střípků a detailů – jež se nakonec čtenáři spojí do jednoho velkolepého plátna.
Je to klasická fantasy, a přece není! Postavy pod maskami archetypů jsou až příliš živé, jejich prožitky občas až přiliš bolestivé. Potkáte zde vedle válečníků a čarodějů i kamenné obry – i draky! - a přece nemáte pocit, že tahle setkání jsou pro děj jediná rozhodující.

O čem že to celé vlastně je? Je to jako hádanka. Abyste ji rozluštili, musíte si knihu přečíst...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jan Dobiáš (* 1975) je český spisovatel žánru fantasy, povoláním elektromontér. Svou literární kariéru začal v časopisech Ikarie a Dech draka. Jeho povídky se objevily v několika antologiích. Jeho první vydanou knihou je sbírka povídek Po dračím ohni z roku 2006. V současné době je také autorem dvou románů. Pro jeho práce je charakteristická značná dávka vtipu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788087364222
Autor
Jan Dobiáš
Kód zboží
130412
Počet stránek
392
Rozměry
165 x 105 x 29
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2011
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč