Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Věčné léto

Anotace

Marin Bishopová hrála celý život podle pravidel a vyplácelo se jí to: má přitažlivého snoubence, slibně nastartovanou kariéru v prestižní právnické firmě na Manhattanu a získala si obdiv otce, o který tvrdě bojovala. Stačí ale okamžik a Marin zůstane ze dne na den bez práce i bez partnera. Ještě ke všemu ji zkontaktuje žena, která tvrdí, že je její nevlastní sestra. Ve snaze uniknout od problémů se s ní vydá na výlet za babičkou, o níž dosud netušila, že ji vůbec má. V jejím malebném penzionu na pláži zjistí, že pravda o nevlastní sestře je pouze první ze spleti tajemství, které jí obrátí život naruby.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jamie Brennerová (*1971) je americká spisovatelka a autorka bestsellerů. Vyrůstala na předměstí Philadelphie. Pravidelné návštěvy místního knihkupectví, kam chodila s tatínkem po sobotním brunchi, u ní vedly k celoživotní lásce k četbě. Vystudovala literaturu na George Washington University, usadila se v New York City a začala svou kariéru v nakladatelství. Nyní je sama spisovatelkou na plný úvazek, autorkou knih The Wedding Sisters a The Gin Lovers. Jamie Brennerová stále žije v New Yorku spolu se svým manželem a dětmi, které bere do knihkupectví při každé příležitosti, která se naskytne.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075461285
Autor
Jamie Brennerová
Kód zboží
180124
Počet stránek
368
Rozměry
216 x 145 x 33
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let