Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Deus Ex - Černé světlo

Cena 39
Není dostupné
Anotace

Píše se rok 2029 a příslib nového věku lidských augmentací se zhroutil v ničivé „augokalypse“, katastrofě, rozpoutané klikou tajemných uzurpátorů moci. Miliony kyberneticky vylepšených lidí prodělaly devastující psychotický záchvat. Když se vylepšený bývalý policista a bývalý pracovník ochranky Adam Jensen po incidentu probudí v naprosto změněném světě, má ve vzpomínkách velké mezery a spoustu podezření vůči všemu a vůči všem. Snaží se proto svůj život kousek po kousku znovu poskládat v nové realitě, v níž se „augové“ stali terčem nenávisti, strachu a diskriminace. Temné síly, které za augokalypsou stojí, se nyní znovu stahují a snaží se prostřednictvím teroru a zastrašování změnit vývoj. Aby Jensen našel odpovědi, jež hledá, a lidi, kteří zničili všechno, co znal, musí se vrátit až k popelu své minulosti, znovu kontaktovat staré spojence a riskovat všechno jen proto, aby odhalil smrtící spiknutí – je ale možné vyjít s pravdou na světlo ve světě, ovládaném tajemstvími?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

James Swallow je autorem scénáře Deus Ex: Mankind Divided – nejnovějšího kasovního trháku ze série videoher Deus Ex – a za práci na hře Deus Ex: Human Revolution byl nominován na cenu BAFTA. Je také autorem více než čtyřiceti knih, včetně Deus Ex: Icarus Effect a Deus Ex: Fallen Angel, Nomad, je vítězem Ceny Scribe za Day of the Vipers, The Poisoned Chalice, Nemesis, The Flight of the Eisenstein, Jade Dragon, série steampunk westernů The Sundowners, The Butterfly Effect a fikce ze světů 24, Star Trek, Warhammer 40,000, Doctor Who, Stargate a Judge Dredd. Mezi další Swallowovy počiny patří kritiky opěvované dílo z oblasti literatury faktu Dark Eye: The Films of David Fincher, scénáře k sérii Star Trek Voyager, videohrám a rozhlasovým hrám. Žije v Londýně a v současnosti pracuje na své další knize.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026904366
Autor
James Swallow
Kód zboží
173139
Počet stránek
320
Rozměry
200 x 130 x 29
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY