Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Volavka

Anotace

Napínavý detektivní thriller z pera renomovaného autora krimi sérií. 
Reportér Ben má své soukromé posedlosti, mezi něž patří i žena jménem Diana, po které bezmezně touží. Když je Diana po pádu z balkonu svého bytu nalezena mrtvá na chodníku, má se za to, že spáchala sebevraždu. Ben přesto začne pátrat po příčině úmrtí a brzy zjistí, že Diana vedla dvojí život. A jestli s vyšetřováním hned neskončí, může být Ben další obětí na řadě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

James Patterson (*1947) je americký spisovatel. Studoval anglický jazyk na Manhattan College a Vanderbilt University v Nashville ve státě Tennessee. V současné době žije se svou ženou Susan a synem Jackem v Palm Beach County na Floridě. Píše thrillery, fantasy i knihy pro mládež. Napsal sérii knih s detektivem Alexem Crossem, z nichž dvě knihy byly zfilmovány v hlavní roli s Morganem Freemanem. Další řadou jsou příběhy Woman's Murder Club (Dámský vyšetřovací klub). Podle těchto románů natočila americká televizní stanice ABC seriál. Jedním z producentů je i James Patterson. Získal cenu Children's Choice Book Awards Author of the Year 2010. Prodal více než 300 milionů výtisků svých knih.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075439901
Autor
James Patterson
Kód zboží
184105
Počet stránek
296
Rozměry
26 x 134 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Alpress - knižní distribuce s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let