Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Vadí, nevadí

Anotace

Pravda tě osvobodí - pokud tě dřív nezabije.
Claire je na stopě něčeho velkého, když přijde o život při ozbrojeném přepadení. Trevor nevěří na náhodu, navíc všechny okolnosti ukazují na promyšlený čin. Aby zjistil, proč musela zemřít, neváhá hodně riskovat. Se smrtí Claire se mu stejně zhroutil svět, tak co může ještě ztratit?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

James Patterson (*1947) je americký spisovatel. Studoval anglický jazyk na Manhattan College a Vanderbilt University v Nashville ve státě Tennessee. V současné době žije se svou ženou Susan a synem Jackem v Palm Beach County na Floridě. Píše thrillery, fantasy i knihy pro mládež. Napsal sérii knih s detektivem Alexem Crossem, z nichž dvě knihy byly zfilmovány v hlavní roli s Morganem Freemanem. Další řadou jsou příběhy Woman's Murder Club (Dámský vyšetřovací klub). Podle těchto románů natočila americká televizní stanice ABC seriál. Jedním z producentů je i James Patterson. Získal cenu Children's Choice Book Awards Author of the Year 2010. Prodal více než 300 milionů výtisků svých knih.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075438294
Autor
James Patterson
Kód zboží
184103
Počet stránek
328
Rozměry
32 x 135 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Nakladatel
Alpress - knižní distribuce s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let