Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Peter Pan/Petr Pan A1-A2

Anotace

"Všechny děti vyrostou. Všechny kromě jednoho." Tímto zvláštním dítětem je Petr Pan. Jednoho dne ve snaze dohonit svůj stín vpadne do pokoje tří dětí – Wendy, Michaela a Johna. Na oplátku za Wendyinu pomoc navrhne Petr třem sourozencům, že je vezme s sebou zpět do svého úžasného, kouzelného domova, země Nezemě. Zažijte dobrodružství dětí Darlingových a seznamte se s vílou Zvonilkou, Ztracenými chlapci a děsivým kapitánem Hookem.

Anglicko-český zrcadlový text pro začátečníky.

"All the children will grow up. All but one." This special child is Petr Pan. One day, trying to catch up with his shadow, he bursts into the room of three children - Wendy, Michael and John. In return for Wendy's help, Peter suggests to the three siblings that he take them back to his wonderful, magical home, the land of the Land. Experience the adventures of the Darling children and meet the fairy Tinkerbell, the Lost Boys and the terrifying Captain Hook.

English-Czech mirror text for beginners.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

James Matthew Barrie (1860-1937) byl skotský novinář a spisovatel. Byl prozaikem, romanopiscem, ale především dramatikem. Do dějin se zapsal především jako otec nesmrtelného literárního typu Petra Pana, chlapce, který odmítal dospět a jako popularizátor dívčího jména Wendy, které bylo původně jeho přezdívkou. Je obvykle řazen k symbolismu nebo novoromantismu, oba směry ovšem přesahuje zálibou ve fantaskním ději, vpřádáním nadpřirozena do reality, subtilními hříčkami se symboly a patosem, který přechází až v nasládlou sentimentálnost.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075476104
Autor
James Matthew Barrie
Kód zboží
180204
Počet stránek
64
Rozměry
198 x 130 x 5
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2021
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč