Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Servírka

Anotace

Truchlící vdova… nebo černá vdova? Po nečekaném úmrtí despotického manžela při autohavárii si krásná Joan Medfordová musí rychle najít práci, aby nepřišla o dům. Získá zaměstnání jako servírka v baru, kde si jí brzy všimnou dva muži – mladý, pohledný, ale nepříliš movitý Tom a postarší, velmi zámožný Earl White III. Ten Joan nabídne nejen 50 000 dolarů, aby splatila hypotéku, ale také velmi neobvyklou nabídku k sňatku. Nebude však cena za nově nabytý pohodlný život příliš vysoká?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

James Mallahan Cain (1892 – 1977) byl americký spisovatel a novinář. Ačkoliv Cain striktně odmítal „škatulkování“, je často spojován s tzv. drsnou školou amerického detektivního románu (anglicky: hardboiled school of American crime fiction) a je považován za jednoho z tvůrců románu noir. Několik jeho detektivních románů se stalo předlohou úspěšných hollywoodských filmů, například Pošťák vždy zvoní dvakrát, Mildred Pierceová nebo Pojistka smrti.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026706038
Autor
James M. Cain
Kód zboží
169000
Počet stránek
264
Rozměry
26 x 140 x 207
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let