Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Svět podle Boba

Anotace

Nová dobrodružství nezvyklé dvojice. Pěkná a upřímná kniha o přátelství mezi mužem a kocourem, podaná bez přehnaného sentimentu.
Pokračování celosvětového bestselleru Kocour Bob zavádí čtenáře opět do Londýna, kde se James a jeho čtyřnohý kamarád před lety poprvé potkali. James se mezitím dokázal zbavit závislosti na drogách a na živobytí si vydělává jako pouliční prodejce časopisu Big Issue. Společně s Bobem prožívají nejrůznější příhody, veselé i napínavé, ale často také smutné a plné hořkosti, zvláště když je ve hře lidská závist a nesnášenlivost.
V závěru autor líčí, jak probíhalo vydání jeho první knihy, která měla nesmírný úspěch a provázely ji dlouhé fronty na autogramiádách i nebývalý zájem médií. Pro Jamese to znamenalo finanční soběstačnost a zároveň usmíření s rodiči.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

James Bowen (*1979) se narodil v Anglii, ale dlouhá léta strávil s matkou v Austrálii. Odtud se vypravil do Londýna, aby prorazil s kapelou. Všechno však dopadlo jinak a James se ocitl na samém dně. Po nějaké době se dokázal znovu postavit na vlastní nohy, a když v roce 2007 potkal Boba, jeho život se definitivně změnil. Nejenže se mu podařilo zcela se zbavit závislosti na drogách, ale jeho kniha Kocour Bob se stala mezinárodním bestsellerem.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024940519
Autor
James Bowen
Kód zboží
183960
Počet stránek
240
Rozměry
22 x 133 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Ikar
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let