Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Kocour Bob: Příběh o přátelství a naději

Anotace

Hledali se až se našli, aby jeden zachránil druhého. Poutavý, autobiograficky laděný příběh o přátelství mezi mladým muzikantem a jeho kocourem. 
Jednoho dne najde James na chodbě činžovního domu, ve kterém bydlí, zraněného zrzavého kocoura. Zprvu si myslí, že zvíře patří někomu ze sousedů, ale když se o něj po několika dnech nikdo nepřihlásí, ujme se ho. Pojmenuje ho Bob, vyléčí ho a stanou se z nich nerozluční přátelé. 
James už ledacos prožil, má za sebou zkušenost s drogovou závislostí, které se dokázal zbavit, a na živobytí si vydělává jako pouliční muzikant v Londýně. 6ije z ruky do úst a domácí mazlíček je to poslední, co potřebuje. Jak se brzy přesvědčí, Bob není jen tak nějaký obyčejný kocour…

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

James Bowen (*1979) se narodil v Anglii, ale dlouhá léta strávil s matkou v Austrálii. Odtud se vypravil do Londýna, aby prorazil s kapelou. Všechno však dopadlo jinak a James se ocitl na samém dně. Po nějaké době se dokázal znovu postavit na vlastní nohy, a když v roce 2007 potkal Boba, jeho život se definitivně změnil. Nejenže se mu podařilo zcela se zbavit závislosti na drogách, ale jeho kniha Kocour Bob se stala mezinárodním bestsellerem.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024286969
Autor
James Bowen
Kód zboží
186483
Počet stránek
248
Rozměry
22 x 130 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2023
Nakladatel
EUROMEDIA GROUP, a.s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč