Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Plavba za všechny prachy

Cena 119
Není dostupné
Anotace

Román pro ženy z pera nejslavnější autorky Jackie Collins. 
Miliardář Alexandr a jeho přítelkyně Bianca pozvou pět bohatých dvojic na svou luxusní jachtu. Všichni se tváří jako nejlepší přátelé, jenže brzy vyjdou najevo skrytá nenávist i závist a odhalí se úzkostlivě střežená tajemství. Když se rozhádaná smetánka ocitne ve skutečném nebezpečí a jde jim o život, náhle zjistí, že nejsou všemocní, jak si namlouvali.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jackie Collins, (1937-2015) která se proslavila především  romány ze zákulisí Hollywoodu, se narodila v Paddingtonu ve Velké Británii do umělecké rodiny. Matka Elsa byla taneční choreografkou a otec uměleckým agentem, který zastupoval takové hvězdy jako zpěváka Toma Jonese nebo skupinu Beatles.  Starší sestra Joan je známou herečkou.
Jackie už v pubertě začala psát povídky, kterými bavila své spolužáky. Její první kniha Svět je plný ženatých mužů se pro svou sexuální otevřenost stala senzací. Poté následoval jeden bestseller za druhým. Několik knih bylo zfilmováno. Jackie Collins se ve svých knihách většinou inspirovala skutečnými osobami a událostmi a ztvárnila je tak živé, že čtenářky jejich osudy prožívají společně s nimi. Její knihy vyšly v celkovém nákladu 170 milionů výtisků a patří k nejprodávanějším titulům na světě.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788074661846
Autor
Jackie Collins
Kód zboží
178035
Počet stránek
432
Rozměry
206 x 135 x 40
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2013

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let