Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Krev není voda

Anotace

Impérium po otci dovedla Lucky k hvězdným výšinám. Jenže celému rodu Santangelových přísahal krvavou pomstu za smrt svého syna král Emir. První rána postihne Lucky, když v parku zabijí jejího otce, následuje zatčení syna obviněného z vraždy a nakonec se v nebezpečí ocitne i dcera Max. Lucky odmítá sledovat zkázu své rodiny s rukama složenýma v klíně.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jackie Collins, (1937-2015) která se proslavila především romány ze zákulisí Hollywoodu, se narodila v Paddingtonu ve Velké Británii do umělecké rodiny. Matka Elsa byla taneční choreografkou a otec uměleckým agentem, který zastupoval takové hvězdy jako zpěváka Toma Jonese nebo skupinu Beatles. Starší sestra Joan je známou herečkou.
Jackie už v pubertě začala psát povídky, kterými bavila své spolužáky. Její první kniha Svět je plný ženatých mužů se pro svou sexuální otevřenost stala senzací. Poté následoval jeden bestseller za druhým. Několik knih bylo zfilmováno. Jackie Collins se ve svých knihách většinou inspirovala skutečnými osobami a událostmi a ztvárnila je tak živé, že čtenářky jejich osudy prožívají společně s nimi. Její knihy vyšly v celkovém nákladu 170 milionů výtisků a patří k nejprodávanějším titulům na světě.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075432339
Autor
Jackie Collins
Kód zboží
180629
Počet stránek
456
Rozměry
206 x 130 x 44
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let