Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Po sezoně

Anotace

Dead River, nejvýchodnější výspa Spojených států. Je po sezoně, letní hosté odjíždějí, na městečko, okolní lesy a pobřeží dosedá ospalost. Tu však naruší křik ženy slepě prchající před skupinou rozběsněných, krvelačných tvorů… Je po sezoně a v odlehlém domě u lesa našla klid na práci mladá redaktorka z New Yorku. Z odloučení se ji chystá vytrhnout pětice jejích přátel, a spolu s nimi i něco, co by si nikdo z nich nedokázal představit ani v těch nejdivočejších snech… Jedno z klíčových děl literárního hororu, syrový román o střetu civilizovanosti s primitivizmem, si konečně nachází cestu k českému čtenáři jako první svazek edice Moderní díla hororu. Román předkládáme v necenzurované podobě s předmluvou historika žánru Douglase E. Wintera a autorovým doslovem, kde Jack Ketchum líčí jeho nelehkou genezi plnou střetů s původním vydavatelem, na nějž byl text až příliš drastický.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jack Ketchum (1946-2018) - vlastním jménem Dallas William Mayr - americký spisovatel řadící se ke klasikům žánru moderního hororu. Bakalářský titul z angličtiny získal v Bostonu. V mládí si velmi rád vymýšlel příběhy, což společně se zálibou v klasických filmových hororech nemohlo dopadnout jinak, než že se později stal spisovatelem hrůzostrašné literatury. Zvláště když se o něco později spřátelil se spisovatelem Robertem Blochem, jenž se následně stal jeho literárním mentorem. Než si splnil sen a stal se spisovatelem, vystřídal celou řadu různých zaměstnání, jak je pro začínající autory zvykem. V roce 2011 byl zvolen velmistrem světového hororu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788071933359
Autor
Jack Ketchum
Kód zboží
176276
Počet stránek
240
Rozměry
165 x 108 x 18
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2011

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY