Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Slepičí polévka pro duši - Sladká šťáva z kyselých citronů

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

101 působivých, povzbudivých a užitečných příběhů o tom, že i to nejhorší může být k něčemu dobré. 
I z kyselých citronů se dá vymačkat sladká šťáva. Nevěříte? Tak si přečtěte příběhy lidí, kteří stanuli tváří v tvář velkým obtížím, ale prostřednictvím svého pozitivního myšlení, tvůrčího přístupu a usilovné práce je obrátili ve svůj prospěch! 
Díky Slepičí polévce pro duši máte příležitost poučit se ze zkušenosti obyčejných lidí, kteří zažili něco neobyčejného. Jejich příběhy jsou inspirující, užitečné a ukážou vám, jak z nich můžete těžit i ve svém životě, ať už bojujete s problémy zdravotními, finančními, pracovními nebo osobními. 
Přes všechny trable se autoři příspěvků dokázali na svůj život podívat s nadhledem, a když to zvládli oni, nepochybně to dokážete i vy! 
Slepičí polévky se staly knižním fenoménem, byly přeloženy do více než čtyřiceti jazyků. Přinášejí motivaci a inspiraci čtenářům po celém světě, pomáhají jim překonat těžké chvíle, nabízejí útěchu, povzbuzení a ujištění, že v tom nejsme sami.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jack Canfield (*1944) je americký motivační řečník a autor. Nejznámější je jako spolutvůrce série knih Slepičí polévka pro duši, která má v současné době téměř 200 titulů a celkový náklad 112 milionů výtisků ve více než 40 jazycích. USA Today řadí knihy ze série Kuřecí polévka pro duši mezi 150 top nejprodávanějších knih za období od 28. října 1993 do 23. října 2008. V červenci 2004 založil Jack Canfield radu TLC, skupinu myšlenkových vůdců, autorů, trenérů, výzkumných pracovníků a dalších konzultantů v oblasti osobního a profesního rozvoje. Členové TLC se schází dvakrát ročně a vyměňují si své zkušenosti.

Amy Newmarková je vydavatelka a šéfredaktorka série knih Slepičí polévky pro duši. Třicet let se živila psaním, přednášením, finanční analytikou a prací v oblasti obchodu, financí a telekomunikací. Na Harvard College vystudovala s vyznamenáním portugalštinu a francouzštinu. Velmi ráda cestuje a s manželem má čtyři dospělé děti. Po dlouholetém psaní publikací o telekomunikacích, bezpočtu finančních zpráv, obchodních plánů a firemních tiskových prohlášení byly Slepičí polévky pro Amy novým restartem. Nyní se podílí na jejich vydávání. Je spoluautorkou více než dvou desítek knih Slepičích polévek pro duši. Další dvě desítky těchto knih redigovala.


Mark Victor Hansen (*1948) je americký inspirační a motivační kouč, řečník a spisovatel. Absolvoval Southern Illinois University s titulem BA v oboru mluvené řeči. Je známý jako spolutvůrce a duchovní otec knižní série Kuřecí polévka pro duši.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072525539
Autor
Jack Canfield , Mark Victor Hansen , Amy Newmarková
Kód zboží
183429
Počet stránek
354
Rozměry
30 x 150 x 210
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2014
Nakladatel
Nakladatelství Práh s.r.o.

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let