Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Slepičí polévka pro duši - O zkušenosti stáří

Anotace

101 textů vybraných speciálně pro starší čtenáře, a to u příležitosti patnáctého výročí edice Slepičích polévek. 
Populární a ceněná série Slepičí polévka pro duši se vrací s dalším výběrem těch nejlepších čtenářských příběhů, tentokrát o moudrosti, k níž člověk dospěje v průběhu života, a o zkušenostech, které přitom nasbírá. 
V duchu se cítíte stále mladí, ač oficiálně už patříte do kategorie seniorů, a svoje vrásky a šediny byste nevyměnili za nic na světě, protože znamenají mnohdy těžce nabyté zkušenosti a moudrost věku.
Nechte se inspirovat, pobavit či potěšit příběhy o tom, jak lidé „na stará kolena“ změnili profesi, začali cestovat nebo se věnovat novému sportu, přežili těžkou nemoc či ztrátu, našli novou lásku, zažili radost s rodinou nebo přáteli či jak vlastně nikdy neodešli na odpočinek.

Ideální dárek od mladších ročníků rodičům nebo prarodičům.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jack Canfield (*1944) je americký motivační řečník a autor. Nejznámější je jako spolutvůrce série knih Slepičí polévka pro duši, která má v současné době téměř 200 titulů a celkový náklad 112 milionů výtisků ve více než 40 jazycích. USA Today řadí knihy ze série Kuřecí polévka pro duši mezi 150 top nejprodávanějších knih za období od 28. října 1993 do 23. října 2008. V červenci 2004 založil Jack Canfield radu TLC, skupinu myšlenkových vůdců, autorů, trenérů, výzkumných pracovníků a dalších konzultantů v oblasti osobního a profesního rozvoje. Členové TLC se schází dvakrát ročně a vyměňují si své zkušenosti.

Amy Newmarková je vydavatelka a šéfredaktorka série knih Slepičí polévky pro duši. Třicet let se živila psaním, přednášením, finanční analytikou a prací v oblasti obchodu, financí a telekomunikací. Na Harvard College vystudovala s vyznamenáním portugalštinu a francouzštinu. Velmi ráda cestuje a s manželem má čtyři dospělé děti. Po dlouholetém psaní publikací o telekomunikacích, bezpočtu finančních zpráv, obchodních plánů a firemních tiskových prohlášení byly Slepičí polévky pro Amy novým restartem. Nyní se podílí na jejich vydávání. Je spoluautorkou více než dvou desítek knih Slepičích polévek pro duši. Další dvě desítky těchto knih redigovala.


Mark Victor Hansen (*1948) je americký inspirační a motivační kouč, řečník a spisovatel. Absolvoval Southern Illinois University s titulem BA v oboru mluvené řeči. Je známý jako spolutvůrce a duchovní otec knižní série Kuřecí polévka pro duši.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072528325
Autor
Jack Canfield , Mark Victor Hansen , Amy Newmarková
Kód zboží
183397
Počet stránek
395
Rozměry
33 x 145 x 205
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Nakladatelství Práh s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč