Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Slepičí polévka – Jaká matka,

Anotace

Příběhy o jedinečném poutu mezi matkou a dcerou.  
Tato kniha předkládá čtenářům to nejlepší, co na téma matka a dcera během patnáctileté existence série vyšlo. Patří k nejprodávanějším knihám věnovaným roli matky a dcery.
Jak často jste zažili, že pubertální dívenka se urazí, ale současně se tajně usměje, když jí někdo řekne, že vypadá nebo se chová jako její matka? Otcové, bratři a přátelé jen nevěřícně vrtí hlavou, protože děvčata se zákonitě „mění ve své matky“.

V tomto souboru najdete například povídky:
- O výjimečném poutu mezi matkou a dcerou
- O nepochopitelné vzájemné podobnosti těch dvou
- O vývoji vztahu rodič a dítě směrem k rovnocennému přátelství
- O změnách role, kdy nejprve je pečovatelem rodič a v jeho stáří roli pečovatele převezme dítě
- O vnitřní síle dcer, zděděné po matkách
- O bezpodmínečné lásce mezi babičkou a vnučkou

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jack Canfield (*1944) je americký motivační řečník a autor. Nejznámější je jako spolutvůrce série knih Slepičí polévka pro duši, která má v současné době téměř 200 titulů a celkový náklad 112 milionů výtisků ve více než 40 jazycích. USA Today řadí knihy ze série Kuřecí polévka pro duši mezi 150 top nejprodávanějších knih za období od 28. října 1993 do 23. října 2008. V červenci 2004 založil Jack Canfield radu TLC, skupinu myšlenkových vůdců, autorů, trenérů, výzkumných pracovníků a dalších konzultantů v oblasti osobního a profesního rozvoje. Členové TLC se schází dvakrát ročně a vyměňují si své zkušenosti.

Amy Newmarková je vydavatelka a šéfredaktorka série knih Slepičí polévky pro duši. Třicet let se živila psaním, přednášením, finanční analytikou a prací v oblasti obchodu, financí a telekomunikací. Na Harvard College vystudovala s vyznamenáním portugalštinu a francouzštinu. Velmi ráda cestuje a s manželem má čtyři dospělé děti. Po dlouholetém psaní publikací o telekomunikacích, bezpočtu finančních zpráv, obchodních plánů a firemních tiskových prohlášení byly Slepičí polévky pro Amy novým restartem. Nyní se podílí na jejich vydávání. Je spoluautorkou více než dvou desítek knih Slepičích polévek pro duši. Další dvě desítky těchto knih redigovala.

Mark Victor Hansen (*1948) je americký inspirační a motivační kouč, řečník a spisovatel. Absolvoval Southern Illinois University s titulem BA v oboru mluvené řeči. Je známý jako spolutvůrce a duchovní otec knižní série Kuřecí polévka pro duši.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072523160
Autor
Jack Canfield , Mark Victor Hansen , Amy Newmarková
Kód zboží
183428
Počet stránek
312
Rozměry
24 x 142 x 205
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2010
Nakladatel
Nakladatelství Práh s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let