Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Slepičí polévka pro duši - Znamení z nebe

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

101 příběhů o zvláštních vzkazech z onoho světa, o podivuhodných znameních a lásce, která je věčná.
V životě každého z nás přicházejí chvíle, kdy se musíme navždy rozloučit s někým blízkým. Tváří v tvář nutnosti říct poslední sbohem však nakonec přece jen doufáme, že nejde o skutečný konec. A že smrt není definitivní odchod z tohoto světa. A že ještě dostaneme příležitost znovu se setkat. A nemusíme k tomu ani být věřící v náboženském smyslu.
Vždyť stopy jsou všude kolem nás. Všimli jste si motýla na hřbitově? Pohlazení jarním vánkem? Narážíte na různá znamení, která jako by vám vaši blízcí posílali odněkud seshora?
Lidé, kteří přispěli do této knížky, vyprávějí ve 101 příbězích o svých zkušenostech se smrtí blízké osoby a zvláštních zážitcích, snech či setkáních s anděly, které jim dodaly novou sílu, víru a naději.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jack Canfield (*1944) je americký motivační řečník a autor. Nejznámější je jako spolutvůrce série knih Slepičí polévka pro duši, která má v současné době téměř 200 titulů a celkový náklad 112 milionů výtisků ve více než 40 jazycích. USA Today řadí knihy ze série Kuřecí polévka pro duši mezi 150 top nejprodávanějších knih za období od 28. října 1993 do 23. října 2008. V červenci 2004 založil Jack Canfield radu TLC, skupinu myšlenkových vůdců, autorů, trenérů, výzkumných pracovníků a dalších konzultantů v oblasti osobního a profesního rozvoje. Členové TLC se schází dvakrát ročně a vyměňují si své zkušenosti.

Amy Newmarková je vydavatelka a šéfredaktorka série knih Slepičí polévky pro duši. Třicet let se živila psaním, přednášením, finanční analytikou a prací v oblasti obchodu, financí a telekomunikací. Na Harvard College vystudovala s vyznamenáním portugalštinu a francouzštinu. Velmi ráda cestuje a s manželem má čtyři dospělé děti. Po dlouholetém psaní publikací o telekomunikacích, bezpočtu finančních zpráv, obchodních plánů a firemních tiskových prohlášení byly Slepičí polévky pro Amy novým restartem. Nyní se podílí na jejich vydávání. Je spoluautorkou více než dvou desítek knih Slepičích polévek pro duši. Další dvě desítky těchto knih redigovala.


Mark Victor Hansen (*1948) je americký inspirační a motivační kouč, řečník a spisovatel. Absolvoval Southern Illinois University s titulem BA v oboru mluvené řeči. Je známý jako spolutvůrce a duchovní otec knižní série Kuřecí polévka pro duši.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072525249
Autor
Jack Canfield , Mark Victor Hansen , Amy Newmanová
Kód zboží
183392
Počet stránek
336
Rozměry
29 x 148 x 210
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2014
Nakladatel
Nakladatelství Práh s.r.o.

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč