Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Slepičí polévka – Opravdová láska

Anotace

101 dojemných i humorných příběhů o lásce, milování, namlouvání a manželství. 
Všichni máme rádi příběhy o lásce. O prvním setkání, zamilovanosti, žádosti o ruku, o manželství a druhé šanci... o loučení. Některé vás pobaví, jiné dojmou k slzám. Všechny však zahřejí u srdce a možná i povzbudí ty, co jsou nyní vlivem životních okolností sami. Nikdy není pozdě na to, začít hledat opravdovou lásku, nebo jen více otevřít srdce té, kterou jste již našli. Příběhy ve Slepičí polévce jsou toho důkazem. 
Slepičí polévky se staly knižním fenoménem. Vycházejí ve více než čtyřiceti jazykových verzích. Přinášejí motivaci a inspiraci čtenářům po celém světě, pomáhají jim překonat těžké chvíle, nabízejí útěchu, povzbuzení a ujištění, že v tom nejsme sami.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jack Canfield (*1944) je americký motivační řečník a autor. Nejznámější je jako spolutvůrce série knih Slepičí polévka pro duši, která má v současné době téměř 200 titulů a celkový náklad 112 milionů výtisků ve více než 40 jazycích. USA Today řadí knihy ze série Kuřecí polévka pro duši mezi 150 top nejprodávanějších knih za období od 28. října 1993 do 23. října 2008. V červenci 2004 založil Jack Canfield radu TLC, skupinu myšlenkových vůdců, autorů, trenérů, výzkumných pracovníků a dalších konzultantů v oblasti osobního a profesního rozvoje. Členové TLC se schází dvakrát ročně a vyměňují si své zkušenosti.

Amy Newmarková je vydavatelka a šéfredaktorka série knih Slepičí polévky pro duši. Třicet let se živila psaním, přednášením, finanční analytikou a prací v oblasti obchodu, financí a telekomunikací. Na Harvard College vystudovala s vyznamenáním portugalštinu a francouzštinu. Velmi ráda cestuje a s manželem má čtyři dospělé děti. Po dlouholetém psaní publikací o telekomunikacích, bezpočtu finančních zpráv, obchodních plánů a firemních tiskových prohlášení byly Slepičí polévky pro Amy novým restartem. Nyní se podílí na jejich vydávání. Je spoluautorkou více než dvou desítek knih Slepičích polévek pro duši. Další dvě desítky těchto knih redigovala.

Mark Victor Hansen (*1948) je americký inspirační a motivační kouč, řečník a spisovatel. Absolvoval Southern Illinois University s titulem BA v oboru mluvené řeči. Je známý jako spolutvůrce a duchovní otec knižní série Kuřecí polévka pro duši.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072527182
Autor
Jack Canfield , Mark Victor Hansen , Amy Newmanová
Kód zboží
183391
Počet stránek
432
Rozměry
36 x 145 x 205
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2017
Nakladatel
Nakladatelství Práh s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let