Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Nepamatuji si své jméno

Anotace

Komu věřit, když nevíte, kdo jste?
Skvělý psychologický thriller o tom, že paměť může klamat. A o tom, že sbírka mořských koníčků zdaleka nemusí být nevinná záliba.
Na letišti ztratila kabelku s doklady, peněženkou i klíči od domova. U přepážky ztrát a nálezů si ale nedokáže vybavit své jméno. V ruce má jen lístek na vlak a adresu. Dorazí domů, jenže jí otevře mladý pár, který tu žije. Ona tvrdí, že tam bydlí, oni tvrdí, že ji nikdy předtím neviděli. Někdo z nich lže. Někdo z nich má temné postranní úmysly.
„Nemůžu si vzpomenout, jak se jmenuju,” opakuje si stále dokola mladá žena, hledící z okna jedoucího vlaku. Míří do malé vesnice ve Whiltshire – lístek na vlak a adresu našla v kapse kabátu. Jsou to jediné věci, kterých se může držet. Po příletu do Londýna se nedokázala rozpomenout na své jméno, ani jak přišla o kabelku. Muž za přepážkou ztrát a nálezů jí doporučil jet domů, protože ve známém prostředí krátkodobá ztráta paměti většinou rychle odezní…
Pozdě večer dorazí na místo a zazvoní u malého domku s doškovou střechou. „Já tady bydlím, tohle je můj dům,” sdělí Tonymu a Lauře, kteří jí otevřou. Mladí manželé ji pozvou dovnitř, ale oba shodně tvrdí, že jim dům patří, a navíc ji ani jeden z nich nezná. Jenže ona se u nich doma překvapivě dobře orientuje.
Tony a Laura jsou velmi ochotní a chtějí jí pomoct, ale zároveň nevědí, co si o ní mají myslet. Dívka, která si nevzpomíná na své jméno, ale dobře vnímá jejich znepokojené pohledy. Jediné, co ví naprosto jistě, je, že přinejmenším jeden člověk tu všem chladnokrevně lže.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

J. S. Monroe je pseudonym britského spisovatele Johna Stocka, který napsal pět špionážních románů, z nichž The Riot Act se dostal do užší nominace na cenu Asociace autorů krimi za nejlepší debut. Pod stejným pseudonymem John Stock vydal i svůj první samostatný psychologický thrller Find Me (2017). který byl přeložen do 14 jazyků. Stock v minulosti pracoval jako novinář pro deník The Daily Telegraph a jako zahraniční korespondent psal reportáže z Indie pro Week Magazine. Žije se svou ženou a třemi dětmi v anglickém hrabství Wiltshire.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073599188
Autor
J. S. Monroe
Kód zboží
182895
Počet stránek
368
Rozměry
35 x 133 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč