Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Božka

Anotace

Humorné a zároveň skutečné příběhy uklízečky, která svou hloupostí a nešikovností předčí veškerá vaše očekávání.
Představte si člověka, který chce získat paní na úklid, protože touží po rodinném štěstí, klidu a pořádku v domě. Jenže místo toho získá nepředvídatelný stroj na průšvihy - ženu s talentem na katastrofy jménem Božka. Jakmile poznáte Božku, budete se radovat, že tato lidská kalamita nebyla u vás doma.
Myslíte, že vás už nic nemůže překvapit?
Pak se začtěte do neuvěřitelných příběhů, nad kterými zůstává rozum stát. Nastupuje Božka…

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ivo Toman (*1966) je zakladatelem mezinárodní společnosti TAXUS International se narodil s Touretteovým syndromem. I přes problémy způsobené tímto postižením absolvoval VŠLD ve Zvolenu v roce 1988.
Po r. 1989 se začal zajímat o prodej, marketing a aplikovanou psychologii. Ivo Toman se stal prodejcem v přímém prodeji. V prodeji měl úspěchy, proto ho požádali, aby školil jiné. Váhal, protože má tiky, dokonce i zvukové. Nakonec ale svolil a začal školit ostatní. O svých prodejních zkušenostech pak napsal knihu Jak začít MLM. Jelikož se dobře prodávala, napsal pak ještě tři další. Vyškolil desítky tisíc lidí v ČR, na Slovensku, v Maďarsku a Rakousku.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788087717288
Autor
Ivo Toman
Kód zboží
178382
Počet stránek
168
Rozměry
190 x 120 x 20
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let