Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Hlavně na to nemysli

Anotace

Antologie veselých, neveselých i znepokojivých povídek o mezilidských vztazích.
Muž hledající vzrušení slíděním v životech jiných. Žena předstírající nemoc, aby na sebe upoutala manželovu pozornost. Lákavé možnosti dospívání, dotýkající se neznámého, někdy i děsivého. Spánkoví démoni, kteří člověka dusí i ve dne. Strach, že nám někdo vymazal vzpomínky a že svět není takový, jak myslíme.
Poznání, že vsugerovat si fyzickou bolest je mnohem jednodušší než vsugerovat si pocit štěstí. Nevěra jako jediný únik z banality všech a všeho, doprovázená podvědomou touhou, aby to všechno konečně prasklo… Za největšími úzkostmi často nestojí skutečné události, ale naše myšlenky.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Iva Hadj Moussa (*1979) pochází z jihočeských Božetic. Vystudovala psychologii na Masarykově univerzitě v Brně a v současné době pracuje jako reklamní textařka. Má za sebou několik knih pro dospívající dívky a jejím posledním literárním počinem je humoristický román Šalina do stanice touha (Host 2020). Je spoluautorkou večerníčku Nejmenší slon na světě a hraje v seriálu Šéfová.
S manželem, synem a fenkou zlatého retrívra žije v pražských Dejvicích.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788027117659
Autor
Iva Hadj Moussa
Kód zboží
184201
Počet stránek
272
Rozměry
25 x 136 x 194
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
GRADA Publishing, a. s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let