Lavandula Lavenderová bydlí sice u babičky na půdě v malém domečku pro panenky, Natálka a Tom se s ní ale dostanou až do kouzelného pralesa za tajemným Kočkoládou. Úkol je jasný, ale nikoliv jednoduchý – získat lék pro nemocnou babičku. Kam až vede cesta z babiččiny půdy? To budete koukat!
V pátek se dá vždycky očekávat to nejlepší. Kdo by ale věřil, že z babiččiny půdy je to jenom krůček do nejhustějšího pralesa ze všech hustých pralesů. Stačí jen zavolat: „Kočkoláda!“
Když jednoho pátečního odpoledne Natálka s Tomem objeví mezi starým haraburdím malý vyřezávaný domeček, začne tím jejich neuvěřitelné pralesní putování za zázračnou medicínou. Kromě toho, že poznají novou kamarádku Lavandulu a tajemného Kočkoládu, zjistí také, že na některé věci je i zázračná medicína krátká.
Příběh jako vystřižený z toho nejbláznivějšího snu doprovodila ilustracemi oblíbená ilustrátorka Markéta Vydrová.
- EAN
- 9788027107452
- Autor
- Iva Gecková
- Kód zboží
- 181214
- Počet stránek
- 80
- Rozměry
- 10 x 170 x 220
- Vazba
- Vázaná
- Rok vydání
- 2019