Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Barevné smoothie - rychle a zdravě

Anotace

Tekutá energie připravená během chvilky, která vás zasytí i osvěží, dodá vám denní dávku vitaminů i minerálů a pohladí vás na těle i na duši. To je smoothie, krásné barevné smoothie! Při jeho přípravě využijete čerstvé sezonní suroviny a připravíte z nich bez vaření za deset minut lahodný zdravý nápoj, který může být také účinným detoxikačním prostředkem. Ovoce a zelenina ještě nikdy nebyly tak lahodné. Radit vám budou dvě zkušené znalkyně smoothie a naučí vás nebát se nových kombinací. Můžete si vyzkoušet celkem 60 originálních receptů, jako je mexické mango, ananasový expres, rukolová raketa, bílé zlato, mls Bounty, pábení jara, zelenáč… Díky „školení“ autorek si zamilujete smoothie, jež neslouží jen k prostému nasycení, ale mají vždy i něco osobitého navíc.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Irina Pawassarová už spoustu let připravuje smoothie pro rodinu a přátele a pořádá pravidelné workshopy. V USA studovala obor „Raw Food Chef“ a „provařila se“ také několika semináři v Irsku. Svým nadšením pro jednoduchou, ale mimořádně zdravou stravu ovlivnila spoustu svých příznivců (i samu sebe – už šest let neměla chřipku). Jako šéfkuchařka mnichovské restaurace „Gratitude“ vytvořila řadu barevných smoothie s množstvím důležitého chlorofylu. V této knize je autorkou části Zelené smoothie.

Tanja Dusyová se cítí nejlépe, když se může otáčet v kuchyni. Dlouhé roky pracovala jako redaktorka kuchařských knih a proslavila se i jako autorka. Její knihy Smoothie – Obst-Power im Glas (Smoothie – Ovocná síla ve skle) se prodalo více než 150 000 výtisků a je považována za stálici mezi publikacemi o smoothie. Jako profesionálka vytváří Tanja Dusyová recepty, které neslouží jen k prostému nasycení, ale mají vždycky i něco osobitého navíc. V této knize připravila části Bílé smoothie a Smoothie pro detox.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075293312
Autor
Irina Pawassarová , Tanja Dusyová
Kód zboží
183025
Počet stránek
144
Rozměry
18 x 178 x 216
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let