Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Pohlednice bez podpisu

Anotace

Jaké tajemství ukrývají staré pohlednice od neznámého odesilatele? Lyricky laděný příběh s tajemstvím o rodinných vztazích, rozhodnutích, která nemusí vždy být ta nejlepší a naději. 
Když Cara narazí na skrýš starých pohlednic v podkroví, jejich obsah náhle zpochybní všechny její dosavadní jistoty. Příběh, který se při četbě pohlednic vynořuje je matoucí a znepokojující; zdá se, že jistoty byly založeny na lži. Ale kdo jí může říct pravdu? Otec se stále více propadá do Alzheimerovy choroby a bratr se zdráhá Caře jakkoliv pomoci. Má Cara vůbec šanci najít odpovědi na své otázky? Jedna věc je však jasná od začátku - někdo ví víc, než je ochoten přiznat. Rozpolcená mezi loajalitou k vlastní rodině a obavami z toho, co by se mohlo vynořit z útrob minulosti začíná Cara pátrat po dávno ztracených příbuzných, kteří by jí mohli pomoci tajemství rozluštit. Obraz, který se před ní začíná objevovat ale není takový, jaký očekávala, protože lži, jak se brzy ukáže, se s oblibou vrší jedna na druhou.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Imogen Clarková vystudovala práva na univerzitě v Manchesteru a několik let pracovala v právnické firmě. V současnosti se ale věnuje studiu literatury, péči o čtyři děti a psaní knih. Její novely Pohlednice bez podpisu (Postcards From a Stranger), The Thing about Clare a Where the Story Starts se umístily na špičce žebříčku nejprodávanějších knih. Where the Story Starts se ocitla v užším výběru Contemporary Romantic Novel of the Year Award 2020. Velkou láskou Imogen je cestování. Žije s rodinou v Yorkshiru.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075930729
Autor
Imogen Clarková
Kód zboží
185717
Počet stránek
432
Rozměry
36 x 148 x 216
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Pavel Dobrovský - BETA s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč