Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Brasyl

Anotace

Tři postavy, tři příběhy, tři Brazílie, vše spojeno napříč časem, prostorem a realitou. Minulost, současnost i budoucnost Brazílie s veškerou její barvitostí, vášní a proměnlivostí splývají ve fascinujícím díle, které je zčásti science fiction a zčásti historií.
Román o Brazílii, zemi, kam dějiny zanesly mnoho barev pleti a řadu náboženských kultů, zemi hlubokých pralesů, dusného horka a slunce, lásky k fotbalu a nekonečných telenovel. V příběhu ze tří různých epoch – minulosti, přítomnosti a budoucnosti – se v přívalu nádherných detailů dostáváme k samotné esenci domova jednoho z největších pozemských národů. Z nespočtu drobných pramínků se v pozoruhodně vystavěném příběhu slévá dokonalý obraz největší jihoamerické země... A s ním na povrch vyvěrá nespočet otázek o samotné podstatě skutečnosti. Je vše propojeno skrze prostor i čas v křehké tkanině reality? Existuje jeden vesmír nebo mnoho vesmírů? Myšlenkově bohatý román britského prozaika poskytuje nejen odpovědi, ale i řadu dalších, neméně zajímavých otázek.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ian McDonald je britský autor sci-fi románů, v současnosti žije v Belfastu. Narodil se roku 1960 v Manchesteru do rodiny Skota a Irky. Když bylo budoucímu spisovateli pět let, přestěhovala se rodina do Belfastu. Sci-fi literatuře se začal věnovat už v dětství a ve dvaadvaceti letech prodal lokálnímu magazínu svou první povídku. Od roku 1987 je spisovatelem na plný úvazek.
Ve svých knihách McDonald často řeší témata nanotechnologií, postkyberpunkové společnosti a dopad prudkých sociálních a technologických změn na společnosti nezápadního typu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073874056
Autor
Ian McDonald
Kód zboží
184540
Počet stránek
328
Rozměry
32 x 152 x 210
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2010
Nakladatel
Nakladatelství Triton s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let