Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Jazyk lásky

Anotace

Předpoklad této knihy je prostý: pokud jde o potěšení ženy a konverzaci v jazyce lásky, měl by být cunnilingus - stimulace genitálií jazykem a ústy - rodným jazykem každého partnera. Nicméně stejně jako u každého jazyka platí, že chceme-li se vyjadřovat plynule, chceme-li, aby se náš protějšek rozezpíval a vznášel, musíme se dobře obeznámit s jeho gramatickými pravidly a stylem. Jazyk lásky shrnuje celou studnici zkušeností a znalostí do jednoduché, ale zásadní knihy pravidel. Nenabízí nic menšího než jasného průvodce gramatikou orálního sexu. Pokud se chcete dozvědět, jak můžete jazykem při každém milování přivést ženu k extatickým orgasmům, při nichž bude ztrácet vědomí a její tělo se celé rozechvěje, pak je tato knížka určena právě vám.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ian Kerner je licencovaný psychoterapeut a uznávaný poradce sexuality, který se specializuje na sexuální terapii, párovou terapii a práci s jednotlivci na řadě relačních otázek. Ian je pravidelně citován jako expert v různých médiích. Přednáší o tématech týkajících se pohlaví a vztahů například na New York University, Yale, Princetonu a Ackerman Institute. Je členem Americké asociace terapeutů manželství a rodiny a je certifikován Americkou asociací pedagogů sexuality, poradců a terapeutů a je také členem Americké akademie rodinné terapie.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073703233
Autor
Ian Kerner , Ph. D.
Kód zboží
167390
Počet stránek
256
Rozměry
17 x 135 x 205
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2015
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let