Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Smrt krále swingu

Anotace

Dosud nikdy nezveřejněná zpráva o životě a smrti Glenna Millera.
Věhlasný americký kapelník přelomu 30. a 40. let 20. století Glenn Miller ztělesňoval díky vlastní osobité tvorbě ještě dlouho po své smrti hudební hvězdu, idol nejasnosti spjaté s koncem života tohoto talentovaného hudebníka proto stále přitahují o to větší pozornost. Hunton Downs v knize Smrt krále swingu nabízí českým čtenářům možnou verzi poodhalující bližší souvislosti úmrtí Glenna Millera.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hunton Downs se narodil v Baltimoru ve státě Maryland. Vyrůstal v rodině tety a strýce v pohoří Blue Ridge ve Virginii. Po vystudování oboru technického zaměření pomáhal při zakládání prvních rozhlasových stanic a vydával Technické noviny. Za druhé světové války sloužil v osobním štábu generála Bradleyho a ve štábu generála Davida Sarnoffa, zakladatele stanice NBC. Od ministerstva války obdržel řadu uznání a jako poválečný novinář získal Cenu Edwarda R. Murraye za články o studené válce v Berlíně. Za své příspěvky z Vietnamu byl nominován na Pulitzerovu cenu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020612908
Autor
Hunton Downs
Kód zboží
134631
Počet stránek
256
Rozměry
21 x 167 x 235
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2012
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let